Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Інформація про порушення кримінальної справи проти судді ВАСУ не відповідає дійсності

24 квітня 2017, 13:02

У зв’язку з розповсюдженням у пресі інформації про те, що стосовно судді, який розглядав позов Віктора Шокіна до Президента України та Верховної Ради України про визнання незаконними та скасування рішень, поновлення на адміністративній посаді, порушено кримінальну справу повідомляємо, що зазначені відомості не відповідають дійсності.

Повідомляємо, що Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42017000000001050 за фактом незаконного втручання у роботу автоматизованої системи документообігу Вищого адміністративного суду України.

Звертаємо увагу, що персональну відповідальність за забезпечення належної організації функціонування автоматизованої системи в суді несе керівник апарату суду, а за забезпечення її належного технічного функціонування – технічний адміністратор (відповідно до підпункту 2.1.5 пункту 2.1 розділу ІІ Положення про автоматизовану систему документообігу суду, що затверджено Рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року № 30).

Таким чином, повідомлення про порушення кримінальної справи проти судді Вищого адміністративного суду є необґрунтованим.

Просимо представників засобів масової інформації ретельніше перевіряти інформацію та не використовувати недостовірні дані з метою маніпулювання громадською думкою і дискредитації судової гілки влади.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру